Объявление Продам самоопрокидывающийся контейнер Sopcontainer 6m3 с аукциона продано и не участвует в поиске!
Похожие объявления
Продано
1/8
Место расположения:
Швеция Karlstad
Дата размещения:
24 апр. 2024 г.
Номер в стоке продавца:
1912708
Аукцион:
1
Дата окончания:
2024-04-29 13:24
Состояние
Состояние:
б/у
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Rost, slitage och bucklor enligt bilderReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförts
Typskylt: Saknas
Övriga mått: Fraktmått: Ca 3300mm x 2000mm x 1600mm (plus ev arm)
tillverkningsår: Information saknas